Always Phthalates Free, Vegan Friendly & Cruelty Free
Artisan shower products handcrafted from sustainably sourced, plant-based ingredients that create a gentle, aromatic experience with the beauty of an artisan touch.
SHOP SHOWER STEAMERS
-
Eucalyptus Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free, Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Apple Champagne Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free & Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peppermint Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free, Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Lavender Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free, Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Sweet Orange Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free, Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free & Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Lemon Tea Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free & Phthalates Free
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Assorted Shower Steamers | Vegan, Cruelty Free & Phthalates Free
- Regular price
- $38.50
- Sale price
- $38.50
- Regular price
-
$38.50 - Unit price
- per
Sold out
SHOP SPA KITS
-
Refreshing Shower Steamer Bundle
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$66.00 - Unit price
- per
Sold out -
Energy Shower Steamer Bundle
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$66.00 - Unit price
- per
Sold out -
Essentials Shower Steamer Bundle
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$66.00 - Unit price
- per
Sold out -
Everyday Shower Steamer Bundle
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$66.00 - Unit price
- per
Sold out